Alle Resultater:
Menn:
Nizhegorodets (RUS) - SV Wiler Ersigen (SUI) 3- 9 A
Sarpsborg IBK (NOR) - Tatran Techtex Streovice (CZE) 4- 9 A
SV Wiler Ersigen (SUI) - Tatran Techtex Streovice (CZE) 9- 0 A
Sarpsborg IBK (NOR) - Nizhegorodets (RUS) 8- 6 A
Tatran Streovice (CZE)- Nizhegorodets (RUS) 9- 8 A
SV Wiler Ersigen (SUI) - Sarpsborg IBK (NOR) 12- 1 A
SSV Helsinki (FIN) - FC Outlaws (DEN) 5- 0 B
Rubene (LAT) - Warberg IC -85 (SWE) 2-11 B
Warberg IC -85 (SWE) - FC Outlaws (DEN) 13- 0 B
SSV Helsinki (FIN) - Rubene (LAT) 8- 2 B
Warberg IC -85 (SWE) - SSV Helsinki (FIN) 3- 7 B
FC Outlaws (DEN) - Rubene (LAT) 4-10 B
FC Outlaws (DEN) - Nizhegorodets (RUS) 3-11 7.pl menn
Sarpsborg IBK (NOR) - Rubene (LAT) 8- 7 5.pl menn
SV Wiler Ersigen (SUI) - Warberg IC -85 (SWE) 6- 7 semi menn
SSV Helsinki (FIN) - Tatran Techtex Streovice (CZE) 4- 1 semi menn
Warberg IC -85 (SWE) - SSV Helsinki (FIN) 7- 6 Finale menn
SV Wiler Ersigen (SUI) - Tatran Techtex Streovice (CZE) 8- 1 3.pl menn
Kvinner:
Tunet IBK (NOR) - FBC Liberec (CZE) 3- 6 A
Aligator UKS (POL) - Red Ants Rychenberg (SUI) 1- 9 A
Red Ants Rych. (SUI) - FBC Liberec (CZE) 8- 2 A
Tunet IBK (NOR) - Aligator UKS Chwarzno (POL) 6- 4 A
Red Ants Rych. (SUI) - Tunet IBK (NOR) 7- 0 A
FBC Liberec (CZE) - Aligator UKS Chwarzno (POL) 6- 5 A
Tikkurilan Tiik. (FIN) - Rubene/Rants (LAT) 5- 1 B
Frederikshavn (DEN) - IKSU (SWE) 1-10 B
IKSU (SWE) - Rubene/Rants (LAT) 7- 1 B
Tikkurilan Tiik. (FIN) - Frederikshavn Bulldogs (DEN) 7- 1 B
IKSU (SWE) - Tikkurilan Tiikerit (FIN) 5- 2 B
Rubene/Rants (LAT) - Frederikshavn Bulldogs (DEN) 3- 4 B
Rubene/Rants (LAT) - Aligator UKS Chwarzno (POL) 6- 4 7.pl kvinner
Tunet IBK (NOR) - Frederikshavn Bulldogs (DEN) 4- 3 5.pl kvinner
Red Ants Rych. (SUI) - Tikkurilan Tiikerit (FIN) 3- 5 semi kvinner
IKSU (SWE) - FBC Liberec (CZE) 10- 0 semi kvinner
Red Ants Rych. (SUI) - FBC Liberec (CZE) 10- 1 3.pl kvinner
Tikkurilan Tiik. (FIN) - IKSU (SWE) 4- 7 Finale kvinner
Poengplukkere:
Menn:
M A Tot
1. Hofbauer Matthias 5 9 14
2. Vänttinen Lassi 7 5 12
3. Hofbauer Cristoph 8 2 10
4. Svensson Magnus 8 2 10
5. Gorshenenko Vladimir 6 3 9
6. Bischel Simon 5 4 9
7. Jekabsons Ivars 5 4 9
8. Erofeev Yuriy 4 5 9
9. Olsen Morten 2 7 9
10. Gerber Roger 1 8 9
Kvinner:
M A Tot
1. KUNDERT Petra 11 2 13
2. BREITENSTEIN Gaby 4 9 13
3. BENZ Andrea 7 3 10
4. ANDERSSON Therese 5 4 9
5. OLSSON Sofia 7 1 8
6. JONSSON Madelen 5 3 8
7. KARVONEN Tuulia 5 3 8
8. NIEMENMAA Petra 5 3 8
9. RHÖÖS Elin 4 4 8
10. JURKOWSKA Julia 3 4 7
11. KWIECI?SKA Adrianna 5 1 6
12. BRULIN Sara 3 3 6
13. RHÖÖS Ina 2 4 6
14. STUBBEN Jane 2 4 6
15. DE SANTANA Camilla 4 1 5
|