Landsfinalen Snickers Workwear Cup 05/06
|
Landsfinalen i Norgesmesterskapet for videregående skoler ble arrangert i
Askimhallen 11-12.februar 2006,
med Askim IBK som arrangør.
Pulje A (menn) Pulje B (menn)
Greåker VGS WANG Toppidrett
Bryne VGS Frederik II VGS
Rælingen VGS Brønnøysund VGS
Fredly FHS Stange VGS
Svolvær VGS Arendal VGS
Pulje C (kvinner) Pulje D (kvinner)
Frederik II VGS Bjerke VGS
Gjøvik VGS Greåker VGS
Hvam VGS Sola VGS
Eiker VGS Arendal VGS
Fredly FHS Toppen-Vefsn FHS
Resultater:
Rælingen VGS - Fredly FHS 2-2 Pulje A
Arendal VGS - Brønnøysund VGS 5-0 Pulje B
Frederik II VGS - Eiker VGS 1-1 Pulje C
Bryne VGS - Greåker VGS 2-2 Pulje A
Stange VGS - Frederik II VGS 1-6 Pulje B
Fredly FHS - Gjøvik VGS 3-4 Pulje C
Toppen-Vefsn FHS - Greåker VGS 3-1 Pulje D
Svolvær VGS - Rælingen VGS 5-4 Pulje A
WANG Toppidrett - Arendal VGS 6-1 Pulje B
Bjerke VGS - Arendal VGS 3-4 Pulje D
Fredly FHS - Bryne VGS 1-3 Pulje A
Frederik II VGS - Brønnøysund VGS 6-1 Pulje B
Hvam VGS - Eiker VGS 0-0 Pulje C
Toppen-Vefsn FHS - Sola VGS 0-1 Pulje D
Greåker VGS - Svolvær VGS 4-1 Pulje A
Gjøvik VGS - Frederik II VGS 1-7 Pulje C
Arendal VGS - Greåker VGS 2-1 Pulje D
Bryne VGS - Rælingen VGS 7-0 Pulje A
WANG Toppidrett - Stange VGS 3-3 Pulje B
Fredly FHS - Hvam VGS 1-5 Pulje C
Bjerke VGS - Toppen-Vefsn FHS 3-0 Pulje D
Arendal VGS - Frederik II VGS 4-2 Pulje B
Eiker VGS - Gjøvik VGS 1-2 Pulje C
Greåker VGS - Sola VGS 1-1 Pulje D
Greåker VGS - Fredly FHS 0-0 Pulje A
Brønnøysund VGS - WANG Toppidrett 0-7 Pulje B
Frederik II VGS - Fredly FHS 7-0 Pulje C
Svolvær VGS - Bryne VGS 3-5 Pulje A
Stange VGS - Arendal VGS 3-4 Pulje B
Gjøvik VGS - Hvam VGS 1-0 Pulje C
Sola VGS - Bjerke VGS 3-3 Pulje D
Rælingen VGS - Greåker VGS 0-9 Pulje A
Frederik II VGS - WANG Toppidrett 1-0 Pulje B
Arendal VGS - Toppen-Vefsn FHS 3-2 Pulje D
Fredly FHS - Svolvær VGS 4-3 Pulje A
Brønnøysund VGS - Stange VGS 1-9 Pulje B
Hvam VGS - Frederik II VGS 1-1 Pulje C
Eiker VGS - Fredly FHS 3-1 Pulje C
Greåker VGS - Bjerke VGS 2-3 Pulje D
Sola VGS - Arendal VGS 1-0 Pulje D
Svolvær VGS - Brønnøysund VGS 3-4 Menn
Stange VGS - Rælingen VGS 0-5 WO Menn
Eiker VGS - Greåker VGS 1-2 Kvinner
Toppen-Vefsn FHS - Fredly FHS 0-0 (2-1str) Kvinner
Bjerke VGS - Greåker VGS 3-2 Kvinner
Arendal VGS - Brønnøysund VGS 5-0 Menn
Gjøvik VGS - Bjerke VGS 4-3 Kvinner
Bryne VGS - Arendal VGS 3-2 Menn
Hvam VGS - Toppen-Vefsn FHS 2-0 Kvinner
Fredly FHS - Rælingen VGS 3-1 Menn
Arendal VGS - Hvam VGS 3-2 Kvinner
Fredrik II VGS - Fredly FHS 5-1 Menn
Svolvær VGS - Stange VGS 5-0 WO Menn 9.pl
Eiker VGS - Fredly FHS 0-4 Kvinner 9.pl
Greåker VGS - Toppen Vefsn FHS 0-1 Kvinner 7.pl
Brønnøysund VGS - Rælingen VGS 0-5 WO Menn 7.pl
Bjerke VGS - Hvam VGS 3-6 Kvinner 5.pl
Arendal VGS - Fredly FHS 7-3 Menn 5.pl
Fredrik II VGS - Arendal VGS 5-0 Kvinner semi
Sola VGS - Gjøvik VGS 1-0 Kvinner semi
Greåker VGS - Frederik II VGS 3-4 Menn semi
Wang Toppidrett - Bryne VGS 5-0 Menn semi
Gjøvik VGS - Arendal VGS 5-4 Kvinner 3.pl
Bryne VGS - Greåker VGS 1-7 Menn 3.pl
Sola VGS - Frederik II VGS 1-1 (2-3str) Kvinner finale
Wang Toppidrett - Frederik II VGS 1-3 Menn finale
Fredik II VGS for kvinner og menn er Norgesmestere i innebandy
for videregående skoler 2005/2006.
Askim IF var arrangør, og gjennomførte et prikkfritt arrangement.
Deltok:
Gutter:
Greåker VGS (Fjorårsvinner)
WANG Toppidrett (Oslo)
Frederik II VGS (Østfold)
Brønnøysund VGS (Nordland)
Bryne VGS (Rogaland)
Arendal VGS (Agder)
Fredly FHS (Trøndelag)
Rælingen VGS (Akershus)
Stange VGS (Hed/Opp)
Svolvær VGS (Nord-N)
Jenter:
Fredrik II VGS (Fjorårsvinner)
Bjerke VGS (Oslo)
Gjøvik VGS (Hed/Opp)
Greåker VGS (Østfold)
Sola VGS (Rogaland)
Eiker VGS (Buskerud)
Fredly FHS (Trøndelag)
Arendal VGS (Agder)
Hvam VGS (Akershus)
Toppen-Vefsn (Nordland)
Deltok ikke:
Gutter:
Re VGS (Buskerud)
Langhaugen VGS (Hordaland)
Jenter:
Nordreisa (Nord-N)
Distriktsfinaler NM VGS 2005/2006
|
Tromsø: Lørdag 10/12
Tromsøhallen
Menn
Tromsø Maritime Skole
Nordreisa VGS
Svolvær VGS
Nordkjosbotn VGS
Høgtun VGS (Møtte ikke)
Tromsø Maritime Skole - Nordkjosbotn VGS 5- 2
Svolvær VGS - Nordreisa VGS 8- 1
Nordkjosbotn VGS - Svolvær VGS 2-16
Nordreisa VGS - Nordkjosbotn VGS 9- 2
Svolvær VGS - Tromsø Maritime Skole 13- 1
Tromsø Maritime Skole - Nordreisa VGS 2- 3
Svolvær VGS er klare for landsfinalen
Kvinneklassen måtte desverre avlyses.
Nordreisa VGS sitt jentelag er automatisk
kvalifisert for landsfinalen.
Påmeldte lag:
Tromsø Maritime Skole (1 guttelag)
Nordreisa VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Svolvær VGS (1 guttelag)
Nordkjosbotn VGS (1 guttelag)
Høgtun VGS (1 guttelag)
Mosjøen: Lørdag 10/12
Kippermohallen
Menn:
Kristen VGS Nordland (id)
Brønnøysund VGS
Toppen-Vefsn FHS
Mosjøen VGS
1 Mosjøen VGS - Toppen 1- 2
2 Brønnøysund VGS - Toppen 1- 1
3 Brønnøysund VGS - Mosjøen VGS 8- 1
Brønnøysund VGS er klare for landsfinalen.
Kvinneturneringen måtte desverre avlyses pga få påmeldinger.
Toppen-Vefsn sitt kvinnelag er automatisk
kvalifisert til landsfinalen.
Påmeldte lag:
Kristen VGS Nordland (1 guttelag)
Brønnøysund VGS (1 guttelag)
Toppen-Vefsn FHS (1 guttelag og 1 jentelag)
Mosjøen VGS (1 guttelag)
Trondheim: Lørdag 3/12 og søndag 4/12
Nidarøhallen
Kvinner (pulje A) Menn (pulje B) Menn (pulje C)
Adolf Øien Skole Brundalen VGS Trondheim Katedralskole
Trondheim Katedralskole Fræna VGS Byåsen VGS
Byåsen VGS Adolf Øien Skole Fredly FHS
Fredly FHS
Resultater kvinner:
Trondheim Kat - Fredly FHS 1-7
Trondheim Kat - Byåsen VGS 1-2
Byåsen VGS - Fredly FHS 0-4
Resultater menn:
Brundalen VGS - Fræna VGS 4-4
Trondheim Kat - Byåsen VGS 3-0
Adolf Øien Skole - Brundalen VGS 3-3
Fredly FHS - Trondheim Kat 1-1
Fræna VGS - Adolf Øien Skole 1-5
Byåsen VGS - Fredly FHS 3-3
Brundalen VGS - Byåsen VGS 2-3 (Kvartfinale)
Fredly VGS - Fræna VGS 7-2 (Kvartfinale)
Trondheim Kat - Byåsen VGS 1-2 str (Semifinale)
Adolf Øien Skole - Fredly FHS 1-6 (Semifinale)
Byåsen VGS - Fredly FHS 1-8 (Finale)
Fredly FHS for kvinner og menn er klare for landsfinalen
Påmeldte lag:
Brundalen VGS (1 guttelag)
Fræna VGS (1 guttelag)
Adolf Øien Skole (1 guttelag og 1 jentelag) (Jentelaget møtte ikke)
Trondheim Katedralskole (1 guttelag og 1 jentelag)
Byåsen VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Fredly FHS (1 guttelag og 1 jentelag)
Bergen: 3/12
Avlyst!
Langhaugen får tilbud om å kvalifisere seg rett til landsfinalen.
Påmeldte lag:
Langhaugen VGS (1 guttelag)
Stavanger: Lørdag 26/11(kvinner) og Lørdag 3/12(menn)
ÅSENHALLEN B
Menn (pulje A) Menn (pulje B) Menn (pulje C)
Bryne VGS 1 Randaberg VGS Helland VGS
Lundehaugen VGS Sandnes VGS Sauda VGS
St. Olav VGS Bryne VGS 2 Stavanger Katedralskole
Sola VGS
Lørdag 3/12 (Menn):
Pulje A:
Bryne VGS 1 - Lundehaugen VGS 1-4
Lundehaugen VGS - St. Olav VGS 1-4
St. Olav VGS - Bryne VGS 1 3-2
St. Olav VGS 2 2 0 0 7- 3 4
Lundehaugen VGS 2 1 0 1 5- 5 2
Bryne VGS 1 2 0 0 2 3- 5 0
Pulje B:
Randaberg VGS - Sandnes VGS 0-9
Bryne VGS 2 - Randaberg VGS 10-0
Sandnes VGS - Bryne VGS 2 1-1
Bryne VGS 2 2 1 1 0 11- 1 3
Sandnes VGS 2 1 1 0 10- 1 3
Randaberg VGS 2 0 0 2 0-19 0
Pulje B:
Stavanger Kat - Sola VGS 2-5
Hetland VGS - Sauda VGS 1-7
Hetland VGS - Stavanger Kat 3-2
Sauda VGS - Sola VGS 0-2
Sola VGS - Hetland VGS 10-2
Sauda VGS - Stavanger Kat 7-1
Sola VGS 2 3 0 0 17- 4 6
Sauda VGS 2 2 0 1 14- 4 4
Hetland VGS 2 1 0 2 6-19 2
Stavanger Kat 2 0 0 3 5-15 0
Kvartfinale:
Lundehaugen VGS - Sandnes VGS 0-2
Semifinaler:
St. Olav VGS - Sola VGS 0-4
Bryne VGS 2 - Sandnes VGS 1-0
Finale:
Sola VGS - Bryne VGS 2 1-2
Bryne VGS 2 for menn er klare for landsfinalen.
Lørdag 26/11 (Kvinner):
Deltakerlag:
Bryne VGS
Sola VGS
Sandnes VGS
St. Olav VGS
Resultater:
Bryne VGS - Sandnes VGS 3-1
Sola VGS - St. Olav VGS 9-1
St. Olav VGS - Bryne VGS 0-7
Sola VGS - Sandnes VGS 4-0
Sandnes VGS - St. Olav VGS 0-1
Bryne VGS - Sola VGS 2-3
Tabell:
Sola VGS 3 3 0 0 16- 3 6
Bryne VGS 3 2 0 1 12- 4 4
St. Olav VGS 3 1 0 2 2-16 2
Sandnes VGS 3 0 0 3 1- 8 0
Sola VGS for kvinner er klar for landsfinale.
Påmeldte lag:
Stavanger Katedralskole (1 guttelag)
Sauda VGS (1 guttelag)
Bryne VGS (2 guttelag og 1 jentelag)
Lundehaugen VGS (1 guttelag)
Sola VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Randaberg VGS (1 guttelag)
Sandnes VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Helland VGS (1 guttelag)
St. Olav VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Risør: Søndag 27/11
RISØRHALLEN
Menn: Kvinner:
Arendal VGS Arendal VGS
Risøy VGS Risøy FHS
Kampoppsett:
1 Arendal VGS - Risøy FHS 6- 0 (menn)
2 Arendal VGS - Risøy FHS 15- 1 (kvinner)
3 Risøy FHS - Arendal VGS 0-14 (menn)
4 Risøy FHS - Arendal VGS 2-19 (kvinner)
Arendal VGS for kvinner og menn er klare for landsfinale.
Påmeldte lag:
Arendal VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Risøy FHS (1 guttelag og 1 jentelag)
Drammen: Søndag 27/11
GLASSVERKETHALLEN
Menn (pulje A) Menn (pulje B) Kvinner (pulje C)
Strømsø VGS Eiker VGS Dyrmyr VGS 1
Bø VGS Re VGS Åssiden VGS
Åssiden VGS Horten VGS Eiker VGS
Dyrmyr VGS 2
Resultater:
Gutter:
Eiker VGS - Re VGS 3-2
Åssiden VGS - Strømsø VGS 5-4
Horten VGS - Eiker VGS 0-4
Re VGS - Horten VGS 5-4
Strømsø VGS - Åssiden VGS 4-1
Eiker VGS - Åssiden VGS 12-0 (semifinale)
Strømsø VGS - Re VGS 0-8 (semifinale)
Eiker VGS - Re VGS 0-3 (finale)
Jenter:
Eiker VGS vant på walkover da de var det eneste laget som møtte.
Re VGS for menn og Eiker VGS for kvinner
er klare for landsfinalen.
Påmeldte lag:
Strømsø VGS (1 guttelag)
Bø VGS (1 guttelag)
Åssiden VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Eiker VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Re VGS (1 guttelag)
Horten VGS (1 guttelag)
Dyrmyr VGS (2 jentelag)
Fredrikstad: fredag 11/11
KONGSTENHALLEN
Pulje A (menn) Pulje B (menn)
Borg VGS St. Olav VGS
Glemmen VGS Askim VGS
Halden VGS Kalnes VGS
Frederik II VGS
Pulje C (kvinner)
St. Olav VGS
Kalnes VGS
Greåker VGS
Halden VGS
Greåker VGS 2
Resultater:
1 Borg VGS - Halden VGS 2- 3 Menn pulje A
2 Greåker VGS - Halden VGS 2- 3 Kvinner pulje C
3 Glemmen VGS - Frederik II VGS 2- 1 Menn pulje A
4 Kalnes VGS - St. Olav VGS 0-11 Kvinner pulje C
5 St. Olav VGS - Askim VGS 3- 0 Menn pulje B
6 Greåker VGS 2 - Greåker VGS 0- 6 Kvinner pulje C
7 Frederik II VGS - Borg VGS 5- 1 Menn pulje A
8 Halden VGS - Kalnes VGS 11- 0 Kvinner pulje C
9 Glemmen VGS - Halden VGS 1- 2 Menn pulje A
10 St. Olav VGS - Greåker VGS 2 11- 0 Kvinner pulje C
11 Kalnes VGS - St. Olav VGS 0-13 Menn pulje B
12 Kalnes VGS - Greåker VGS 0-17 Kvinner pulje C
13 Halden VGS - Frederik II VGS 3- 8 Menn pulje A
14 St. Olav VGS - Halden VGS 2- 1 Kvinner pulje C
15 Borg VGS - Glemmen VGS 1- 8 Menn pulje A
16 Askim VGS - Kalnes VGS 11- 0 Menn pulje B
17 Halden VGS - Greåker VGS 2 8- 0 Kvinner pulje C
18 Greåker VGS - St. Olav VGS 4- 1 Kvinner pulje C
19 Frederik II VGS - Askim VGS 2- 0 Menn semifinale
20 St. Olav VGS - Glemmen VGS 3- 2 Menn semifinale
21 Greåker VGS 2 - Kalnes VGS 5- 0 Kvinner pulje C
22 Frederik II VGS - St. Olav VGS 4- 3 Menn finale
Greåker VGS for kvinner og Frederik II VGS for menn
er klare for landslafinalen.
Påmeldte lag:
St. Olav VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Askim VGS (1 guttelag)
Kalnes VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Greåker VGS (2 jentelag)
Borg VGS (1 guttelag)
Glemmen VGS (1 guttelag)
Frederik II VGS (1 guttelag)
Halden VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Oslo: Lørdag 3/12 og Søndag 4/12
OPPSAL ARENA 3
Menn (pulje A) Menn (pulje B)
WANG Toppidrett Sogn VGS
Fagerborg VGS Eikeli VGS
Oslo Handelsgym Hellerud VGS
Asker VGS Ullern VGS
Menn (pulje C) Kvinner (pulje D)
Lambertseter VGS Fagerborg VGS
Persbråten VGS Bredtvet VGS
Nadderud VGS Bjerke VGS
Ulsrud VGS
Lørdag 3/12:
2 WANG Toppidrett - Oslo Handelsgym 9-3 Pulje A
4 Eikeli VGS - Ullern VGS 2-9 Pulje B
6 Fagerborg VGS - Oslo Handelsgym 3-3 Pulje A
7 Ullern VGS - Sogn VGS 1-5 Pulje B
8 Eikeli VGS - Hellerud VGS 4-8 Pulje B
10 WANG Toppidrett - Fagerborg VGS 3-0 Pulje A
11 Lambertseter VGS - Nadderud VGS 10-0 Pulje C
12 Persbråten VGS - Ulsrud VGS 2-6 Pulje C
14 Sogn VGS - Eikeli VGS 5-0 Pulje B
15 Ulsrud VGS - Lambertseter VGS 7-2 Pulje C
16 Persbråten VGS - Nadderud VGS 5-0 Pulje C
Søndag 4/12:
17 Bjerke VGS - Fagerborg VGS 7-2 Pulje D
18 Nadderud VGS - Ulsrud VGS 1-9 Pulje C
19 Lambertseter VGS - Persbråten VGS 8-3 Pulje C
20 Fagerborg VGS - Bredtvet VGS 2-3 Pulje D
21 Sogn VGS - Fagerborg VGS 3-0 Semi menn
22 WANG Toppidrett - Ulsrud VGS 4-3 Semi menn
23 Bredtvet VGS - Bjerke VGS 1-5 Pulje D
24 WANG Toppidrett - Sogn VGS 3-0 Finale menn
Bjerke VGS for kvinner og WANG Toppidrett for menn
er klare for landsfinalen.
Asker og Hellerud møtte ikke.
Påmeldte lag:
WANG Toppidrett (1 guttelag)
Fagerborg VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Oslo Handelsgym (1 guttelag)
Sogn VGS (1 guttelag)
Bredtvet VGS (1 jentelag)
Eikeli VGS (1 guttelag)
Hellerud VGS (1 guttelag)
Ullern VGS (1 guttelag)
Lambertseter VGS (1 guttelag)
Persbråten VGS (1 guttelag)
Nadderud VGS (1 guttelag)
Bjerke VGS (1 jentelag)
Ulsrud VGS (1 guttelag)
Asker VGS (1 guttelag)
Lørenskog: Lørdag 26/11 og søndag 27/11
SKÅRERHALLEN
Menn (pulje A) Menn (pulje B) Kvinner (Pulje C)
Lørenskog VGS Rælingen VGS Rælingen VGS
Strømmen VGS Hvam VGS Hvam VGS
Bjertnes VGS Kjelle VGS
Eidsvoll VGS 1 Eidsvoll VGS 2
Resultater gutter:
Rælingen - Kjelle 16-0
Hvam - Eidsvoll 2 3-1
Bjertnes - Eidsvoll 1 9-0
Eidsvoll 2 - Rælingen 0-9
Hvam - Kjelle 8-3
Strømmen - Eidsvoll 1 9-1
Kjelle - Eidsvoll 2 3-8
Rælingen - Hvam 1-0
Rælingen - Strømmen 9-0 (semi)
Bjertnes - Hvam 2-3 (semi)
Rælingen - Hvam 5-1 (finale)
Resultater jenter:
Rælingen - Hvam 0-7
Hvam - Rælingen 2-0
Rælingen VGS for menn og Hvam VGS for kvinner
er klare for landsfinalen.
Påmeldte lag:
Lørenskog VGS (1 guttelag)
Strømmen VGS (1 guttelag)
Bjertnes VGS (1 guttelag)
Rælingen VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Hvam VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Kjelle VGS (1 guttelag)
Eidsvoll VGS (2 guttelag)
Gjøvik: Fredag 16/12 og lørdag 17/12
KALLERUDHALEN
Kvinner (pulje A) Kvinner (pulje B)
Hurdal Verk FHS 1 Gjøvik VGS
Øvrebyen VGS (id) Hamar Katedralskole (id)
Lillehammer VGS Hurdal Verk FHS 2
Menn (pulje C) Menn (pulje D) Menn (pulje E)
Ankerskogen VGS (id) Lillehammer VGS Gjøvik VGS 1
Vargstad VGS (id) Hamar Katedralskole Stange VGS
Lena VGS Elverum VGS Hurdal Verk FHS
Gjøvik VGS 2 Øvrebyen VGS (id)
Resultater:
1 Lena VGS - Gjøvik VGS 2 3- 4
2 Gjøvik VGS 2 - Lena VGS 7- 0
3 Hurdal Verk FHS - Gjøvik VGS 1 3- 7
4 Gjøvik VGS - Hurdal Verk FHS 2 4- 2
5 Lillehammer VGS - Hurdal Verk FHS 1 0- 4
6 Lillehammer VGS - Elverum VGS 4- 0
7 Gjøvik VGS 1 - Stange VGS 1- 5
8 Hurdal Verk FHS 2 - Gjøvik VGS 1- 4
9 Hamar Katedralskole - Elverum VGS 3- 1
10 Hurdal Verk FHS 1 - Lillehammer VGS 4- 0
11 Stange VGS - Hurdal Verk FHS 13- 2
12 Lillehammer VGS - Hamar Katedralskole 1- 3
13 Lena VGS - Gjøvik VGS 1 2- 1 (Kvart menn)
14 Lillehammer VGS - Gjøvik VGS 0- 8 (Semi kvinner)
15 Hurdal Verk FHS 2 - Hurdal Verk FHS 1 2- 1 (Semi kvinner)
16 Stange VGS - Elverum VGS 8- 1 (Kvart menn)
17 Gjøvik VGS 2 - Lillehammer VGS 1-11 (Kvart menn)
18 Hamar Katedralskole - Hurdal Verk FHS 16- 1 (Kvart menn)
19 Lena VGS - Stange VGS 2- 3 eeo (Semi menn)
20 Lillehammer VGS - Hamar Katedralskole 3- 4 (Semi menn)
21 Gjøvik VGS - Hurdal Verk FHS 2 3- 1 (Finale kvinner)
22 Stange VGS - Hamar Katedralskole 4- 1 (Finale menn)
Stange VGS for menn og Gjøvik VGS for kvinner
er klare for landsfinalen.
Påmeldte lag:
Lillehammer VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
Vargstad VGS (1 guttelag)
Lena VGS (1 guttelag)
Gjøvik VGS (2 guttelag og 1 jentelag)
Hamar Katedralskole (1 guttelag og 1 jentelag)
Elverum VGS (1 guttelag)
Ankerskogen VGS (1 guttelag)
Stange VGS (1 guttelag)
Hurdal Verk FHS (1 guttelag og 2 jentelag)
Øvrebyen VGS (1 guttelag og 1 jentelag)
|