|
Resultater Europacupen 1999:
Herrer:
Finale:
Warbergs IC-85 - Haninge IBK 7 - 5
Bronsefinale:
TJ Tatran Stresovice - Espoon Oilers 2 - 8
Semifinaler:
Haninge IBK - TJ Tatran Stresovice 6 - 0
Warbergs IC-85 - Espoon Oilers 8 - 4
Plasseringskamper:
UHC Alligator Malans - Tunet IBK 2 - 5
Hanzas Maiznica/Rezeknes - Herlev FC 3 - 4
Gruppe A
Warbergs IC-85 - UHC Alligator Malans 7 - 2
Herlev FC - TJ Tatran Stresovice 1 - 3
UHC Alligator Malans - Herlev FC 3 - 1
TJ Tatran Stresovice - Warbergs IC-85 0 - 1
UHC Alligator Malans - TJ Tatran Stresovice 2 - 2
Herlev FC - Warbergs IC-85 2 - 8
Warbergs IC-85 3 3 0 0 16- 4 6
TJ Tatran Stresovice 3 1 1 1 5- 4 3
UHC Alligator Malans 3 1 1 1 7-10 3
Herlev FC 3 0 0 3 4-14 0
Gruppe B
Haninge IBK - Tunet IBK 7 - 1
Tunet IBK - Espoon Oilers 2 - 1
Hanzas Maiznica/Rezeknes - Haninge IBK 1 -13
Haninge IBK - Espoon Oilers 1 - 4
Hanzas Maiznica/Rezeknes - Tunet IBK 2 - 8
Espoon Oilers - Hanzas Maiznica/R. 14 - 2
Haninge IBK 3 2 0 1 21 -6 4
Espoon Oilers 3 2 0 1 19 -5 4
Tunet IBK 3 2 0 1 11-10 4
Hanzas Maiznica/Rezeknes 3 0 0 3 5-35 0
Poengplukkere:
Navn Klubb K M A Po.
1.Holmer, Mikael Warbergs IC-85 4 8 4 12
2.Seppälä, Juho Espoon Oilers 5 5 7 12
3.Gustafson, Johannes Haninge IBK 3 4 7 11
4.Kronstrand, Jonathan Haninge IBK 3 7 2 9
5.Helltegen, Jan Warbergs IC-85 3 5 4 9
6.Östlund, Michael Haninge IBK 4 4 5 9
7.Nilsson, Peter Warbergs IC-85 5 6 2 8
8.Liikamaa, Joachim Haninge IBK 4 5 3 8
9.Hintikka, Jaakko Espoon Oilers 3 4 4 8
10.Davidsson, Johan Haninge IBK 5 2 6 8
11.Evensen, Raymond Tunet IBK 4 1 7 8
12.Andersson, Mikael Warbergs IC-85 3 4 3 7
13.Ahtiainen, Akseli Espoon Oilers 4 2 5 7
14.Järvinen, Jussi Espoon Oilers 3 5 1 6
Evensen, Glen Tunet IBK 2 5 1 6
All Star Team:
Keeper: Tomas Kafka (Tatran Strecovice)
Backer: Jani Väänänen (Esbo) och Johan Davidsson (Haninge)
Senter: Klas Karlsson (Warberg)
Løpere: Jonathan Kronstrand (Haninge) och Mikael Holmer (Warberg)
Det norske dommerparet med Rune A. Zouhar og Kim Jørstad
fikk dømme bronsefinalen for herrer.
Damer:
Finale:
HC Rychenberg Winterthur - Tapanilan Erä 1 - 5
Bronsefinale:
TJ Tatran Stresovice - IK Akerselva 3 - 2
Semifinaler:
HC Rychenberg Winterthur - IK Akerselva 6 - 0
Tapanilan Erä - TJ Tatran Stresovice 4 - 1
Plasseringskamper:
TSV Halle Süd - Lauku Avize 2 - 3
Hafnia FC - Gdynski Klub Unihoc UNO 5 - 0
Gruppe A
HC Rychenberg Winterthur - TJ Tatran Stresovice 5 - 1
Gdynski Klub Unihoc UNO - TSV Halle Süd 2 - 7
TJ Tatran Stresovice - Gdynski Klub Unihoc UNO 10 - 0
TSV Halle Süd - HC Rychenberg Winterthur 1 - 13
TJ Tatran Stresovice - TSV Halle Süd 7 - 0
HC Rychenberg Winterthur - Gdynski Klub Unihoc UNO 11 - 0
Gruppe B
IK Akerselva - Tapanilan Erä 0 - 7
Lauku Avize - Hafnia FC 5 - 3
Tapanilan Erä - Hafnia FC 16 - 0
Lauku Avize - Tapanilan Erä 1 - 17
Hafnia FC - IK Akerselva 4 - 5
IK Akerselva - Lauku Avize 7 - 2
Poengplukkere:
Navn Klubb K M A Po.
1. Kindhauser, Regula HC Rychenberg 4 8 7 15
2. Rieser, Nicole HC Rychenberg 3 6 5 11
3. Sandqvist, Sofia Tapanilan Erä 4 8 2 10
4. Soumalainen, Anne Tapanilan Erä 5 9 0 9
5. Kristiansen, Linda IK Akerselva 3 5 4 9
Linda K. kom med på All Star Team
|